Direct naar de content

Nieuws


Oliebollentoernooi

Morgen zaterdag 5 januari houden we ons jaarlijks oliebollentoernooi. Dit jaar met een record aantal deelnemers. In het revalidatie...

Pouleindeling EK

Poule indeling EK division B.. Vanmiddag heeft de loting plaatsgevonden voor de poule indeling  van het EK. De loting heeft...

EK divisie B

Wheelchairruby EK division B .   Over 4 weken wordt in Lahti het EK wheelchairrugby gehouden. De Finse zusterorganisatie van GSN...

Teams

Amsterdam Terminators Red 

Richard Duray       0.5(0.0sf)      9
Gerhard Sih           0.5(0.0sf)      5
Jasper Kuipers       1.0              15
Arne van Egmond  2.0               23
Hector Loma           2.0              22
Mike Smit                2.5              14
Resul Karabulut      3.0              11
Thomas Pool           3.0              2
Jack Heeley            3.5(3.0sf)     31


RIS~CDT rugby Rotterdam

Joost Mol                     0.5              8
Jet Pieters                    1.5             3
Jean-Paul Weijgertze   1.5             9
Oktay Boyraz                1.5(1.0sf)   5
Annemarie de Lange     2.0(1.0sf)  11
Wouter Pieters              2.0             7
Emiel Rijs                      2.5             13
Danny Veroen              (3.5sf)          2


Quad Fighters

Jelle Reijenga         0.5              12
Bernard Woudt        1.0 (0.5sf)   11
Ben Bazuin              1.0               7
Sytze Dijkstra          1.5 (1.0sf)    6
Jop van der Laan     2.0               3
Eise ter Veen           2.5                4
Johan Sloot              3.0 (2.5sf)    10
Andre Brouwer         4.0 (3.5sf)    1
Rienk Rozema         4.0 (3.5sf)

Amsterdam Terminators Black

Scott van Polen           0.5               33
Reda Haouam             1.0               6
Revando van Doorn     2.0               21
Theo Duijvestijn            2.5 (2.0sf)   4
Emilio Moes                  2.5              13
Jan van Eijk                  3.0 (2.5sf)   20
Piotr Nieznaj                 2.5              7
Davy van den Dop        3.0              25
Timothy Falorni             3.5              10


Flemish Lions

Ludwig Budeners    3.0            10
Tudor Momoiu         3.0            7
Bruce Mott               2.0            15
Ronald Verhaegen   1.5 (1.0sf) 9
Vincent Pouchain     1.0            14
Frederik Windey       0.5            13
Harold Douglas         0.5            20


Mavericks

Wilma Reijnen      0.5              6
Bilal Mazgouti      1.0               3
Hugo van Iersel    1.0              9
Tobias de Swart    1.5              10
Emile Goos           1.5               2
Ruud Jansen         1.5 (1.0sf)   33
Haico Nijkamp       3.0 (2.5sf)   11
Erwin Brouwer      (3.5sf)          7


Scorpions WRCU

Majda Bakkali            3.5 (3.0sf)   11
Frank van Es             3.0 (2.5sf)   9
André Aantjes            2.5              1
Ronald Herijgers        2.0 (1.5sf)   4
Kees Slijkerman         2.0 (1.5sf)   14
Pieter den Admirant   1.5               5
Gert-Jan Oskam         1.5               7
Ferdy Keler                 0.5              10
©2019 | Rolstoel-rugby.nl | Design: | Created by: