Direct naar de content

Nieuws


Pouleindeling EK

Poule indeling EK division B.. Vanmiddag heeft de loting plaatsgevonden voor de poule indeling  van het EK. De loting heeft...

EK divisie B

Wheelchairruby EK division B .   Over 4 weken wordt in Lahti het EK wheelchairrugby gehouden. De Finse zusterorganisatie van GSN...

Paralympische Talentendag 2018

Heb je talent, ben je een talent weet je iemand met veel talent en hij/zij houdt van een sport met uitdagingen kom dan naar de...

NK 2018

Rolstoel-rugby.nl | 23-06-2018 | Programma
NK 2018: zaterdag 23 en zondag 24 juni 
mede mogelijk gemaakt door de Dirk Kuyt Foundation


De locatie: 
Sporthal Waterwijk
Ijsselmeerweg 48
1316 RK Almere

Deelnemende teams:
1   Terminators Alpha
2   Quad Fighters
3   Crashing Dream Team
4   Scorpions
5   Mavericks
6   Terminators Bèta

Poule indeling: 
Poule A
1   Terminators A
3   RIS~CDT
5   Mavericks

Poule B
2    Quad Fighters
4    Scorpions
6   Terminators Betha


Speelschema zaterdag  23 juni:
09.00 Terminators Alpha    -    Mavericks (poule A)
10.45 Scorpions                -    Quad Fighters (poule B)
12.30 RIS~CDTrugby.        -    Terminators Alpha (poule A)
14.15 Terminators Bèta      -    Scorpions (poule B)
16.00 Mavericks                -    RIS~CDTrugby (poule A)
17.45 Quad Fighters          -    Terminators Bèta (B)

Samenstelling teams:

Terminators Alpha
33 Scott van Polen       0.5
 6 Reda Haouam          1.0
15 Jasper Kuipers        1.0
 1 Boy Jochemsz          1.5
21 Revando van Doorn 2.0
13 Emilio Moes            2.5
 2 Thomas Pool            3.0
11 Resul Karabulut       3.0


Quad Fighters
13 Eddy Duursma       0.5
 7 Ben Bazuin             1.0
 6 Sytze Dijkstra         1.5
 3 Jop van der Laan     2.0
 4 Eise ter Veen           2.5
10 Johan Sloot            3.0


RIS~CDTrugby Rotterdam
 8 Joost Mol                  0.5
 3 Jet Pieters                1.5
 9 Jean-Paul Weijgertze 1.5
 5 Oktay Boyraz            1.5
 7 Wouter Pieters          2.0
11 Annemarie de Lange 2.5
13 Emiel Rijs                 2.5


Scorpions WRCU
 7 Gert-Jan Oskam      1.5
 5 Pieter den Admirant 1.5
14 Kees Slijkerman      2.0
 4 Ronald Herijgers      2.0
 1 André Aantjes         2.5
 9 Frank van Es           3.0


Mavericks
 3 Bilal Mazgouti            1.0
 9 Hugo van Iersel         1.0
10 Tobias de Swart        1.5
 2 Emiel Goos                1.5
11 Haico Nijkamp          3.0


Terminators Bèta
 5 Gerhard Sih               0.5
 9 Richard Duray            0.5
23 Arne van Egmond      2.0
22 Hector Loma             2.0
14 Mike Smit                 2.5
 4 Theo Duijvestijn         2.5
25 Davy van den Dop     3.0
10 Timothy Falomi         3.0
 


©2018 | Rolstoel-rugby.nl | Design: | Created by: